Charity

As part of our “corporate social responsibility strategy” we support a Czech non-profit organisation E-MOC-E (E-motions). Together with Czech top artists and personalities from cultural life we support Czech artists, help them to organise exhibitions, concerts, working contacts and gain visibility. The charitable project was established by Milan M. Deutsch, actor and producer, Katka Pospisilova – international model and actress, with the support of Chantal Poullain, Czech-French actress and singer.

www.e-moc-e.cz

UPCOMING EVENTS:

Vánoční talkshow Milana M. Deutsche a jeho hostů

Milan M. Deutsch si pozve do své talkshow Na slovíčko tři zpěvačky, se kterými spolupracuje. Každá z nich reprezentuje jinou hudební tvorbu a má za sebou jinou cestu. Každá z interpretek v rámci večera také zazpívá.

Jana Fabiánová – herečka a zpěvačka, která má za sebou řadu muzikálů, sólovou pěveckou dráhu v Čechách i v USA. S Milanem spolupracovala na muzikále Voda živá v divadle SEMAFOR, kde ztvárnila roli černé labuti. Další spolupráce je brzy čeká – o tom se dozvíte více.

Martina Balogová – finalistka české Superstar, úspěšná zpěvačka s pověstí jednoho z nejsilnějších hlasů v historii české pop-music. Na sólové dráze se setkala s Milanem jako producentem a autorem nových písní.

Simona Maierová – zpěvačka a skladatelka. Účastnice soutěže VOICE 2019 na TV Nova. S Milanem spolupracuje již deset let. Začali ve skupině Xarisma, poté složila několik písní na Milanovy texty a jsou spoluautory muzikálu Voda živá v divadle SEMAFOR.

Hudební klub Mandragora – Korunní 16, Praha 2. 18. 12. 2020 od 19:00.

Je zde omezená kapacita 40 míst, proto si kupte vstupenku včas! A jak vstupenky získáte? Napište na e.mail milan.deutsch@emd-pr.cz a dostanete instrukce k platbě. Cena vstupenky je 150 Kč.